RSS Feed

Sport

Futamgyőzelemmel zárt Kiss Norbert Misanóban

Futamgyőzelemmel zárt Kiss Norbert Misanóban Az időmérő után az első futamot is megnyerte Kiss Norbert Misanóban. A kétszeres Európa-bajnok kamionversenyzőt lehetetlen volt megelőzni az első futamon, viszont a fordított rajtrácsos versenyt azonban más hibájából fel kellett adnia.

Kajak-kenu: Kiss Tamás nyert kenu egyes 1000 méteren

Kajak-kenu: Kiss Tamás nyert kenu egyes 1000 méteren Kiss Tamás nyert a vasárnapi zárónap egyetlen olimpiai számában, kenu egyes 1000 méteren a kajak-kenusok Szolnokon zajló első válogatóversenyén.

Női tenisz-ranglista: Babos a 148. helyről kezd Párizsban

Női tenisz-ranglista: Babos a 148. helyről kezd Párizsban Babos Tímea tíz helyet rontva a 148. a női teniszezők legfrissebb világranglistáján, amelyet már vasárnap nyilvánosságra hozott a versenyeket szervező WTA.

Férfi kézilabda BL: megbüntették a Szegedet és a Vardart

Férfi kézilabda BL: megbüntették a Szegedet és a Vardart Az Európai Kézilabda Szövetség (EHF) a MOL-Pick Szegedet és a macedón Vardar Szkopjét is megbüntette, mert a két csapat legutóbbi mérkőzésén, a férfi Bajnokok Ligája-negyeddöntő visszavágó utolsó percében tömegjelenet alakult ki a pályán.

Férfi röplabda Európa-liga: sikerrel kezdtek a magyarok

Férfi röplabda Európa-liga: sikerrel kezdtek a magyarok A magyar férfi röplabda-válogatott 3-1-re nyert a bosnyák csapat ellen az Európa-liga ezüst divíziójának első, nyíregyházi fordulójában szombaton.A román Bogdan Tanase irányította nemzeti együttes szerdán Pireuszban, a görögök vendégeként folytatja a sorozatot.

Monacói Nagydíj: Hamilton a pole pozícióban

Monacói Nagydíj: Hamilton a pole pozícióban A címvédő és ötszörös világbajnok Lewis Hamilton, a Mercedes pilótája futotta a leggyorsabb kört a Forma-1-es Monacói Nagydíj szombati időmérő edzésén, így a vasárnapi futamon ő rajtolhat az élről.

Monaco:Leclerc volt a leggyorsabb a harmadik szabadedzésen

Monaco:Leclerc volt a leggyorsabb a harmadik szabadedzésen Charles Leclerc, a Ferrari monacói pilótája volt a leggyorsabb a Forma-1-es Monacói Nagydíj szombati harmadik szabadedzésén. A 21 éves versenyző mögött Valtteri Bottas, a Mercedes finn pilótája zárt a második helyen.

Roland Garros: Babos Tímea nem jutott a főtáblára

Roland Garros: Babos Tímea nem jutott a főtáblára Babos Tímea három szettben kikapott a spanyol Aliona Bolsova Zadoinovtól a francia nyílt teniszbajnokság női egyes selejtezőjének harmadik, utolsó fordulójában, pénteken.

Jól megy a teke-világbajnokságon

Jól megy a teke-világbajnokságon A női válogatott után a férfiak is csoportelsőként jutottak tovább a csapat-világbajnokságon. A csehországi Rokycany-ban zajló világversenyen a nemzeti csapat az utolsó csoportmeccsen 6-2-re verte a horvát válogatottat.

Labdarúgó Magyar Kupa: Honvéd nyolcadszor, Vidi másodszor?

Labdarúgó Magyar Kupa: Honvéd nyolcadszor, Vidi másodszor? Budapest Honvéd nyolcadszor, a MOL Vidi FC pedig másodszor hódíthatja el a labdarúgó Magyar Kupát a szombati döntőben.

Monacói Nagydíj: Hamilton az első szabadedzés legjobbja

Monacói Nagydíj: Hamilton az első szabadedzés legjobbja Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája volt a leggyorsabb a Forma-1-es Monacói Nagydíj csütörtöki első szabadedzésén. A Ferrari két versenyzője, a monacói Charles Leclerc, valamint a négyszeres világbajnok német Sebastian Vettel a negyedik, illetve az ötödik lett.

Szkander Eb: nyolc magyar érem Görögországban

Szkander Eb: nyolc magyar érem Görögországban A magyar válogatott nyolc érmet szerzett a görögországi szkander Európa-bajnokságon, a felnőtt mezőnyben Barzsó Henrietta (képünkön), Kovács Caroline és Kovács Péter állt dobogóra.

Király Gábor visszavonult

Király Gábor visszavonult Bejelentette visszavonulását Király Gábor 108-szoros magyar válogatott futballista.Király szerint a sportág megtanította győzni és veszíteni, elesni és felállni, csapattársakból és ellenfelekből barátokra lelni.

Hosszú Katinka a párizsi olimpiáig tervez

Hosszú Katinka a párizsi olimpiáig tervez Hosszú Katinka a 2024-es, párizsi olimpiáig szeretné folytatni karrierjét. A háromszoros olimpiai bajnok úszó az Origónak adott interjúban úgy fogalmazott: egyáltalán nem érzi, hogy jövőre, Tokióban elege lesz az élsportból, így szeretne még négy évet versenyzéssel tölteni.